mgr Monika Dziwnik

Psychoterapeuta, socjoterapeuta

Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej

Nr rachunku:
64 1320 1537 2568 2898 3000 0001

Jestem absolwentką Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej, członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam przez 16 lat pracy w oddziale terapii Ośrodka Profilaktyki w Inowrocławiu, podczas stażu klinicznego w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Centrum Medycznym Gizińscy w Bydgoszczy. Od 2016 roku pracuję w gabinecie prywatnym w Inowrocławiu. Obecnie, od listopada 2020 roku w Ośrodku psychoterapii Psychodynamicznej w Toruniu.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Uczestniczę w sympozjach oraz konferencjach Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej – 2019 rok VIII konferencja pod nazwą: Psychoterapia psychodynamiczna dzieci, młodzieży i młodych dorosłych; wrzesień 2020 rok – IX Sympozjum Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

W pracy terapeutycznej zajmuję się leczeniem pacjentów dorosłych z zaburzeniami nastroju oraz osobowości oraz diagnozami psychiatrycznymi. Przez wiele lat pracy zbierałam doświadczenie w kontakcie z pacjentami młodzieżowymi z szeroką problematyką okresu adolescencji oraz trudnościami w harmonijnym rozwoju osobowości.